• STOP CIGARETOVÉMU KOUŘI PŘI VÝUCE

  Můžete si být jistí, že během výuky a praktických jízd nebudete v zakouřeném prostředí.

  Nekuřáci
 • ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ V PRAZE

  S námi se projedete Prahou křížem krážem a začátky vašich jízd budou probíhat mimo provoz hlavního města. Kvalitní výcvik řízení vozidla a příprava na závěrečnou zkoušku - na to v naší autoškole klademe největší důraz.

  Přihlásit se
  Autoškola Kačerov
 • AKTUALITY NA NAŠEM FACEBOOKU AUTOŠKOLA PRAHA - KAČEROV

  Všechny informace aktuálně a z první ruky.

  Více informací
  Autoškola Kačerov

Vítejte v autoškole Praha Kačerov,

kde školí skuteční profesionálové, především z řad řidičů autobusů, s bohatou praxí najetých kilometrů v náročném provozu.

Školení v učebně, kondiční i praktické jízdy probíhají v nekuřáckém prostředí, ze strany lektorů.

Naše stránky vám nabízí základní informace, nechceme mít nepřehledné stránky plné textů, ve kterých se nakonec sami nevyznáte.

Obecné informace jsou dostupné na webu abeceda-autoskoly.cz

Chybí vám zde důležitá informace? Kontaktujte nás

Těšíme se na vás v naší autoškole.

Nabídka autoškoly

ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ SKUPINY B

abeceda-autoskoly.cz

Ceny a nabídka kurzů


PROFESNÍ OSVĚDČENÍ A ŠKOLENÍ

Pro řidiče vozidel sk. C - (ve spolupráci s partnerskou autoškolou)

Vstupní školení 140 hodin - 280 hodin 

Pravidelné školení 7 hodin

KONDIČNÍ JÍZDY OSOBNÍ AUTOMOBIL

Kondiční jízdy napomáhají s řízením po více než roční pauze, po přestěhování do hlavního města z menší obce, pro zvládnutí náročného provozu v trasách, které chcete absolvovat. Kondiční jízdy jsou určené také po ukončení základního výcviku v jakékoliv autoškole a jsou nápomocné s plynutím v provozu s ostatními účastníky silničního provozu.

VRÁCENÍ ŘIDIČSKÉHO PRŮKAZU PO ZÁKAZU

ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ REFERENTŮ

Pro řidiče, kteří při svém povolání řídí vozidla do 3,5 t.

Autoškola Kačerov byla založena v prosinci roku 2015. Do října 2018 prošlo autoškolou několik desítek studentů. Někteří odešli, protože se jim nároky na přípravu do pražského provozu zdály přísné, někteří dělali zkoušky opakovaně, ale hlavně ti, kteří se drželi pokynů učitele, udělali náročnou zkoušku v Praze napoprvé – a těch byla většina.

Řada studentů využila zaváděcí ceny, které však nebyly dostačující, aby provoz autoškoly byl pro provozovatele rentabilní a po úpravě cen od dubna 2018 do srpna 2018 a poklesu přihlášek, bylo stanoveno rozhodnutí, uzavření provozovny na adrese Budějovická 598/144.

Od listopadu 2018 jsou služby Autoškoly Kačerov provozovány pod „hlavičkou“ partnerských autoškol a mění se také nabídka služeb. Výuku budeme postupně modernizovat do on-line podoby, a virtuální učebny, kde problematiku spojenou s výukou předpisů a výcvikem si budete moci procházet v pohodlí domova. Výcvik pak bude více zaměřen na jednotlivé paragrafy zákona 361/2000 Sb. týkající se provozu vozidla na pozemní komunikaci. Před jízdou bude proveden výklad a následně jízdou vozidla se ustanovení paragrafu procvičí v provozu. Výklad nebude na úkor jízdy, a proto jednotlivá lekce bude trvat cca 2 hodiny. V Autoškole Kačerov byl vždy dán důraz na to, aby studenti jezdili v rámci výcviku co nejvíce. Informace o všech programech, nástupních místech a cenách jsou v další nabídce na těchto webových stránkách.

Příprava do pražského silného provozu, plného dopravních komplikací je náročná, a spokojit se s představou, že se stačí naučit rozjet a zastavit automobil k uspění ke složení závěrečné zkoušky je milná. Jsme zde pro všechny, kteří stojí o kvalitní přípravu a jsou ochotni spolupracovat s učitelem, důkladně se připravovat domácím samostudiem, zejména studiem dopravních značek, procvičování modelových situací průjezdem křižovatek a znění nejdůležitějších částí zákona spojených jízdou vozidlem.


Nástupní místa

Výcvik řízení vozidel provádíme v rozsahu celé Prahy.

Nástupní místa viz Ceny a nabídka kurzů
V naší autoškole používáme a doporučujeme výukový set Autoškola? Pohodlně!, autor Zdeněk Schröter

V naší autoškole používáme a doporučujeme výukový set Autoškola? Pohodlně!, autor Zdeněk Schröter.

Informace

Kondiční jízdy

Kondiční jízdy slouží k získání praxe:
 • při přechodu ze řízení automatu na manuální převodovku
 • po delší přestávce řízení, pokud se chcete vrátit zpět k řízení vozidla
 • docvičení, pokud jste uspěli u zkoušek, ale nejste si jistí, že jste u své autoškoly získali dostatek zkušeností
 • jízdy v silném provozu a řešení složitých dopravních situací na křižovatkách
 • lekce parkování
 • jízda po silnici pro motorová vozidla, v obci a mimo obec a po dálnici
 • ve všem, v čem potřebujete poradit - procvičit, svěřte se nám - profesionálům na silnici (nejsme autoškola, která zaměstnává učitele začátečníky v rámci rekvalifikace přes pracovní úřad)

Ceny viz ceník, platba před jízdou v hotovosti přesnou částkou.

Příprava žadatele o vracení řidičského oprávnění

V případě, že vám uplynula doba, po kterou jste měli zákaz řízení, můžete požádat o vrácení řidičského oprávnění v naší autoškole. Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Školení řidičů referentů

Nabízíme školení řidičů referentů pro zaměstnavatele, který má vlastní vozový park. Obsah školení: změny v zákonu 361/2000 Sb., teorie bezpečné jízdy, přezkoušení z pravidel silničního provozu, kondiční jízda. Na každého uchazeče autoškola vypracuje posudek řidiče. Vše po dohodě a smluvní ceně.

Školení řidičů profesionálů sk. C+E

Pro skupiny i jednotlivce, školení provádíme ve spolupráci s partnerskou akreditovanou autoškolou.

Přihlášky a poukazy

Přihlášky - postup pro přihlášení


Pro Váš komfort se můžete PŘIHLÁSIT ONLINE. Žadatel o řidičské oprávnění obdrží na uvedený email informace o dalším postupu. Zároveň je mu automaticky zpřístupněn přístup do systému, kde může provést úhradu převodem nebo platbu kartou a následně si ve svém účtu autoškoly plánuje výcvik a výuku.

Před zápisem do autoškoly, je zapotřebí mít potvrzený lékařský posudek o způsobilosti řízení motorového vozidla, který Vám vydá lékař. Formulář je k dispozici ke stažení Žádost o lékařský posudek.

Vozový park

V naší autoškole budete jízdy absolvovat ve voze Škoda Rapid, rok výroby 2015.

Dokumenty

Dokumenty ke stažení

Žádost o lékařský posudek

Kontaktujte nás

Odpovědný vedoucí:

Ing. Michal Vavrečka

Kontaktní osoba:

Ing. Michal Vavrečka – tel. 606 047 047

Email:

autoskola@autoskola-kacerov.cz

Napište nám..